DECEMBER LOGO

Projektowanie graficzne opakowań

Historia każdej światowej marki zaczęła się od wizji jej kreatora. Miał on w swojej głowie plan i pewnego dnia wykonał pierwszy krok w kierunku jego realizacji. Wielu udało się to tak, jak nawet o tym nie śnili. Możesz dołączyć do grona założycieli najbardziej znanych marek. Wystarczy, że swoją wizję wzbogacisz o profesjonalny projekt. Tak się składa, że marketing wizualny jest tym, na czym znamy się najlepiej. Oferujemy projektowanie graficzne opakowań i logotypów. Naszą propozycję kierujemy do klientów z Warszawy i okolic, którzy chcą, aby ich marka stała się silna i rozpoznawalna wśród odbiorców.

Wykreuj swój wizerunek

Konsumenci mają dzisiaj ogromne możliwości wyboru. Na dokonywane przez nich decyzje zakupowe wpływa znacznie więcej niż sama jakość i cena produktu lub usługi. Kupujący lubią utożsamiać się z markami. Tworząc wizerunek adekwatny do ich oczekiwań, można skutecznie zachęcić ich do stania się stałymi klientami. Dobry branding sprawia, że logo lub wybrany kolor są od razu kojarzone z daną marką. Projektowanie graficzne poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej nie może być dziełem przypadku. Służymy naszą pomocą, oferując wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz marketingową kreatywność. Współuczestniczymy w tworzeniu nowych marek, a także zajmujemy się odświeżaniem wizerunku tych, które działają w branży już od wielu lat.

Logo, logotyp i inne elementy marki

W ramach naszych usług projektujemy elementy, jakie musi posiadać każda marka, jeśli tylko chce rzeczywiście zaistnieć na rynku. Wśród nich najważniejsze to nazwa, kolorystyka, logo lub logotyp, typografia i inne znaki, które są następnie dokładnie opisywane w księdze identyfikacji wizualnej. W ofercie posiadamy zarówno naming, jak i projektowanie logotypów oraz opakowań. Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie, gdzie omawiamy z klientami wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia. Nasza oferta należy do jednej z najbardziej kompleksowych, co gwarantuje całemu przedsięwzięciu spójność. Chętnie pomagamy polskim i zagranicznym markom w kreacji odpowiedniego wizerunku. Wspieramy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

Opakowanie ma znaczenie

Czasami opakowanie jest ważniejsze od zawartości. Kiedy indziej od razu informuje klienta o tym, jakie cechy posiada produkt. Opakowanie może przyciągać uwagę, kusić i stanowić obietnicę. Jeśli chcesz, aby opakowanie Twoich produktów stanowiło skuteczny element marketingowy, wybierz naszą ofertę projektowania opakowań i etykiet produktów spożywczych. W tej konkretnej dziedziny posiadamy największe doświadczenie i wiedzę. Realizowaliśmy projekty zarówno dla producentów wyrobów żywnościowych, jak i sieci restauracji. Wiemy, jak sprawić, aby klient nabrał apetytu na Twoją ofertę! Estetyka, czytelność, zgodność z charakterem marki – tymi wyznacznikami kierujemy się na etapie kreacji. Dzięki temu nasze opakowania działają również jak reklama. Zachęcamy do przejrzenia portfolio oraz skontaktowania się z naszą agencją. Gwarantujemy nasz profesjonalizm i Twoje pełne zadowolenie.