december-xii-black

Grafika opakowań

Znajdziesz tutaj nasze dotychczasowe prace graficzne, jakie wykonaliśmy dla małych i dużych przedsiębiorstw z Polski oraz zza granicy. Na podstawie tych dzieł poznasz nasz unikatowy styl. Charakterystyczna dla naszej agencji jest różnorodność. Oferujemy profesjonalne rozwiązania dla marek z różnych branży. Jednym z naszych najczęstszych zleceń jest grafika opakowań. Kreatywne, estetyczne i wyróżniające się rozwiązania w tym zakresie wykonujemy w naszej agencji w Warszawie.

Branding, Naming, Packaging

Żołądkowa Kolonialna

Branding, Packaging

Piekarnia Grzybki

Branding, Naming, Packaging

Bohemian Whisky

Branding, Packaging

Lofju

Branding, Naming, Packaging

Swoody

Packaging

Łowicz

Branding, Packaging

Salad Story

Advertising, Art Direction

Centrum Spotkania Kultur

Packaging

Kotlin

Branding, Naming

Labour

Branding, Naming

Godna

Branding

Fokus TV

Branding

Twoja Energia

Branding

Loga

Odświeżenie marki

Logo, firmowa kolorystyka i inne znaki graficzne mogą wydawać się dobre, gdy klienci się do nich przyzwyczają. Jednak w dzisiejszym świecie nic nie jest pewne, a gusta odbiorców są zmienne. Oferujemy zarówno niewielki lifting, jak i gruntowną przemianę wizualną Twojej marki. Pozytywnie zaskocz tych, którzy są z Tobą od dawna, a przy okazji zdobądź nowych klientów. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty rebrandingu.

Rynkowe nowości

Nie ograniczamy się jedynie do dobrze znanych marek – lubimy wyzwania! Od wielu lat uczestniczymy w tworzeniu marek, które potem podbijają rynek. Razem stworzymy idealną identyfikacją wizualną od podstaw. Oferujemy kreatywny naming, tworząc chwytliwe nazwy i slogany. Z kolei profesjonalny branding, czyli kreowanie wizerunku marki oraz packaging – grafika opakowań, stanowią nasze dwie główne specjalizacje. Zapoznaj się bliżej z dotychczasowymi realizacjami. Żeby dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Ciebie, skontaktuj się z naszym biurem.